Get Adobe Flash player

Городня потерпає від найбільшої повені з 90-х років минулого сторіччя

Найбільша з 90-х років минулого сторіччя повінь у Городні. Із берегів вийшла річка Чибриж, яка ділить місто навпіл. Підтоплені кафе та парк у центрі міста. Вода затопила і міст на вулиці Незалежності. Подробиці далі.

Таким повноводним Чибриж городянці не бачили вже давно. Тиха та спокійна річка 2 квітня вийшла з берегів і затопила центр міста. Під воду пішов і міст на вулиці Незалежності. Подолати його можна хіба на автівці.

Велика вода дещо ускладнила пересування городнянцям. Містяни обходять затоплений місток іншою дорогою та на незручності не скаржаться.

Під час розливу Чибриж затопив кафе та центральний парк. Власник закладу Олександр Самодід каже: коли будував кафе 2 з половиною роки тому, розумів, що у випадку повені його заклад постраждає першим. Чибриж затопив подвір’я та фундамент будівлі. Три дні чоловік перевіряє рівень води. Каже, вода не поспішає відступати.

Голова Городнянської ОТГ каже: цьогорічна повінь в місті найбільша з 90 років минулого сторіччя. За його словами, ситуація наразі контрольована. Повінь спричинило різке танення снігу.

Передачі


ПогодаКурси валют