Get Adobe Flash player

На Чернігівщини почали латати діри на дорогах. Чому не відмовляються від ямкового ремонту?

Дорожники приступили до ліквідації аварійної ямковості. З початку тижня Служба автодоріг у Чернігівській області латає діри на транспортних магістралях гарячим асфальтобетоном. Затяжна зима та численні перепади температур сильно пошкодили покриття, кажуть дорожники. Аварійний ямковий ремонт планують завершити у травні-червні, а через місяць візьмуться за повну заміну асфальту на ділянках, які постраждали найбільше.

Це – дорога М-01 – траса міжнародного значення Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. З понеділка тут, як і по всій області, латають ями. Дорожники кажуть, затяжна зима сильно пошкодила дорожнє покриття.

Ямковий ремонт дорожники планують закінчити у травні. Кажуть – це – аварійні заходи, щоб зробити безпечнішим дорожній рух.

За три дні на дорозі М-01 залатали ямки на ділянці площею понад тисячу квадратних метрів. Кажуть, аби засипати тут усі вибоїни знадобиться приблизно 4 тисячі тонн асфальтобетону. На найбільш уражених ділянках дорожнє покриття замінять повністю.

Загалом цього року відремонтують 57 кілометрів обласних доріг, що коштуватиме 440 мільйонів гривень. Більша частина грошей – 278 мільйонів — піде на дорогу Чернігів-Київ і далі до Нових Яриловичів.

Крім цього, поточний ремонт у 2018 році запланований на ділянці міжнародної траси Кіпті – Глухів – Бачівськ, а також частково на трьох автошляхах у напрямку Сосниці, Прилук, Сокиринців. Крім того, більше 10 мільйонів гривень виділено на капітальний ремонт мостового переходу через струмок біля села Охоньки, Прилуцького району.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют