Get Adobe Flash player

Матір загиблої у Ніжинському районі дівчинки не позбавили батьківських прав: та знімалась у телешоу

Сьогодні у Ніжинському міськрайонному суді мала вирішуватися доля п’ятирічної Діани Єсипенко. Її матір хочуть позбавити батьківських прав. Та жінка на судове засідання не з’явилася, бо поїхала до Києва на зйомки однієї з передач.

Все почалося 20 березня, коли у селі Мильники в одній із хат знайшли мертвою молодшу сестру Діани – 2-річну Вероніку. Розтин показав – дівчинка померла від травм голови. У завданні тяжких тілесних ушкоджень дитині підозрюють місцевого жителя – Назара Красулю, який товаришував із мамою дівчинки – Галиною Єсипенко. Їй також загрожує покарання.

Відкрито кримінальне провадження за статтею – злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною. Смерть Вероніки сколихнула людей – 26 березня містяни та громадські активісти зібралися на мітинг у Ніжині. Вони вимагали ексгумації тіла дівчинки. За словами активістів, у неї нібито були набагато серйозніші травми, ніж ті, про які офіційно заявляють. Також люди вимагали відставки місцевого керівництва. На їхню думку, чиновники також винні у смерті дитини.
У Ніжинській райдержадміністрації повідомили: документи про позбавлення Галини Єсипенко батьківських прав подали до суду ще 2 березня.

Чекали на рішення. Через неявку матері на сьогоднішнє засідання, слухання перенесли на 12 квітня. Якщо Галина не з’явиться і на нього, третє засідання вже може проходити без її участі. 5-тирічну Діану після випадку у Мильниках доправили до Ніжинської центральної районної лікарні.

Передачі


ПогодаКурси валют