Get Adobe Flash player

Повінь у Чернігові: у людей поблизу Стрижня затопило домівки

Рятувальники відселили людей з 5 будинків на вулиці Алєксєєва біля Стрижня, які підтопило напередодні. У мікрорайоні Бобровиця учора  вулиці перетворилися на ріки. Містяни рятували майно та автівки — їх витягували за допомогою трактора.  На Бобровиці люди  створювали штучні дамби із снігу, землі, дошок, цегли.  Вони поки залишаються у своїх підтоплених будинках – перший заступник начальника управління ДСНС в області Дмитро Безкостий каже, ситуація там контрольована.

Сьогодні зранку з берегів вийшов і Стрижень. Комунальники відкрили шлюзи на вулицях Київській і Береговій через великий тиск води на дамбу в Ялівщині. Затопило будинки у районі Ялівщини,  вулиць Гончої та Алєксєєва.

У міській раді сьогодні на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій повідомили, що для відселених людей є 21 місце в готелях. Чернігівське тролейбусне управління надає їм транспорт для вивезення майна та меблів.

На підтоплених вулицях відключили електропостачання. Аби уникнути мародерства, там разом з рятувальниками патрулюють поліцейські.

Рятувальники відкачують воду на вулиці Єлєксєєва, в садовому товаристві «Заріччя», на вулицях Лугова та Піщана на Бобровиці.

 

Передачі


ПогодаКурси валют