Get Adobe Flash player

У Ялівщині розвісили сотню шпаківень, щоб побороти короїда

Рівно на сотню нових шпаківень стане більше у чернігівській Ялівщині. Сімдесят – передало Обласне управління лісового та мисливського господарства, решту – зробили школярі. Як правильно їх розвісити на дерева, пояснює еколог Юрій Карпенко.

Якщо ж будиночки розвісити правильно, вони не лише стануть домівками для птахів, а ще й врятують дерева. Бо чим більше птахів у лісі, тим менше в ньому водиться шкідників, у тому числі короїдів.

Школярі розповідають, що чули про короїда.

До акції долучився і Чернігівський навчально-реабілітаційний центр №2. Учитель праці Андрій Дубок рАзом із вихованцем центру Ростиславом Кирієнком показують свою шпаківню. Хлопець зробив корпус будиночку. Все інше – гуртом.

Із фантазією до цієї справи підійшли і учні 15-го ліцею. Вони принесли кілька різних будиночків – є серед них і в східному стилі, і в новорічно-святковому.

Така масштабна акція у Ялівщині відбувається вперше. Зробити пташині будиночки визвалися не лише чернігівські школярі, до міста приїхали й діти з районів – з Новоборовицької та Киселівської шкіл. За словами організаторів, ця акція в Ялівщині триватиме цілий тиждень – аж до Великодня.

Передачі


ПогодаКурси валют