Get Adobe Flash player

Чи крали прапори з могил захисників на Яцево в Чернігові?

Чи крали прапори з могил загиблих воїнів? У соцмережах  активісти націоналістичних організацій повідомили, що у Чернігові на кладовищі «Яцево» з могил захисників зникли пластикові вудочки — флагштоки для синьо-жовтих прапорів. Нібито їх викрали особи ромської національності, а після розголосу в Інтернеті встановили на місце вже інші стяги. Утім, родичі загиблих стверджують: наруги над могилами воїнів не було, прапори ніхто не крав. Подробиці далі.

Мати загиблого бійця Наталія Бушніна інформацію про нібито розкрадання флагштоків з прапорами з могил дізналася із повідомлень у Фейсбуці.

Активісти націоналістичних організацій, які оприлюднили цю інформацію, стверджують: про крадіжки прапорів з могил загиблих дізналися від одного із таксистів. Інцидент стався кілька тижнів тому. Після публікації інформації у соціальних мережах всі вудилища і прапори нібито відновили невідомі.

Активістам заперечують матері загиблих воїнів. Кажуть, прапори на могилах ті ж, що були і раніше.

Сумнівається у тому, що роми могли красти прапори і голова їхньої громадської організації.

Як повідомив Суспільному речник головного управління Нацполіції в області Сергій Бриль, до поліції повідомлень про розкрадання флагштоків і прапорів з могил не надходило.

Передачі


ПогодаКурси валют