Get Adobe Flash player

Сонячні, золоті діти та дорослі: сьогодні відзначають Міжнародний день людей із синдромом Дауна

Сонячні, золоті діти та дорослі.

21 березня відзначають Міжнародний день людей із синдромом Дауна. Вони доводять суспільству, що не гірші і не кращі від однолітків, просто інші. Заради солідарності з ними у багатьох країнах світу домовилися носити цього дня різні панчохи.

Нашим журналістам дозволили заглянути у сонячний світ. Далі сюжет про хлопчика Петра, якому жоден діагноз не завадив здійснити свою мрію, — грати на сцені для людей.

Мати із сином заходять в автобус і їдуть до театру. Петро — актор. Театр «Дивосад» для нього став другою домівкою. На сцені він 7 років.

Якось зіграв головну роль у «Маленькому принці» і став ним  на все життя. Що Петро не просто грає ролі на сцені, а живе ними, підмітив режисер з Молодіжного театру.

У театрі Дивосад працює сонячний дует – Петро Дудченко подружився зі своїм колегою по сцені Олександром Шавровим. Ірина  Пісня ділиться, працювати із хлопцями справжнє задоволення.

Про те, що діти із синдромом Дауна дуже добрі і контактні,розповідає і  обласний дитячий психіатр Олена Порошина.

Зараз актори «Дивосаду» готують нову виставу. Це неекранізована версія п’єси про Гаррі Потера. Особливі  актори мріють про аншлаг.

У світі багато прикладів, коли люди із синдромом Дауна стають відомими акторами, художниками, спортсменами. Головне – відкрити таким людям можливості для їх розвитку.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют