Get Adobe Flash player

Як відреагувала дружина Ігоря Рептюха на його золоту медаль на Паралімпіаді?

 

Чернігівець Ігор Рептюх здобув третє золото української збірної на Паралімпіаді. Це була лижна гонка на 20 кілометрів, бігли спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату. Тим часом вдома дружина Ігора вже готує місця для нових медалей та улюблений торт чоловіка.

Альона Рептюх саме приготувала  пиріг з яблуками та корицею. Чоловік у неї — ласунчик.

Якби чоловік був вдома то пирога, каже, вже давно б не було. Через постійні змагання та тренування Ігор увесь час в роз’їздах. Вдома за ним сумує дружина, донечка та улюблений пес.

Альона прокидається вночі аби хоча б трішки поспілкуватись зі своїм чемпіоном. Різниця в часі із Кореєю. Коли в чоловіка здобував золото, в Україні була третя ночі. Але в родині Рептюхів не спав ніхто – вболівали.

Свій спортивний шлях Ігор починав з легкої атлетики. Втім тренери бачили його саме на лижах.

Відтоді медаль за медаллю Ігор здобував на чемпіонатах Европи, Кубках Світу .  Бронза і золото на іграх у Пхьончхані – нова сторінка в його житті.

Альона Рептюх вдома розклала медалі чоловіка. Знизу ті, які здобув на регіональному рівні, вище – то вже нагороди з Чемпіонатів Європи та Кубків світу. Дружина лічить дні, коли Ігор повернеться додому. До цього часу  планує звільнити місця на полиці для нових нагород, а також приготувати улюблений торт Ігора «Жіночий каприз».

 

Передачі


ПогодаКурси валют