Get Adobe Flash player

На чернігівському суспільному відкрився прес-центр зимової паралімпіади

Сьогодні у південнокорейському Пхьончані стартували Паралімпійські ігри. Це вже шоста Паралімпіада для України. Команда у складі 31 спортсмена візьме участь у змаганнях з лижних гонок, біатлону та гірськолижного спорту. Україну від Чернігівщини представляють спортсмени-паралімпійці Ігор Рептюх і Дмитро Суярко, також гайди Борис Бабар та Василь Потапенко. Вболіватимуть за наших і в прес-центрі Чернігівського суспільного, який сьогодні розпочав свою роботу.  

 Перші вболівальники  параолімпійського прес-центру на Суспільному  – вихованці чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2. Сьогодні вони прийшли подивитися на відкриття Параолімпійських ігор у Пхьончані. Займаються спортом і самі.

Вболіває за паралімпійців спортсмен Максим Ус. Мріє потрапити до паралімпійської збірної. Вже витупав на всеукраїнських змаганнях серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями – здобув четверте місце у футболі, друге та третє – в легкій атлетиці.

Нині у Пхьончані готуються витупати чотири спортсмени з Чернігівщини –Ігор Рептюх і Дмитро Суярко, а також їхні гайди Борис Бабар та Василь Потапенко.  На чернігівських паралімпійців великі надії – очікують медалі.

Ігор Рептюх вже має паралімпійське срібло, з 2012-го року входить до національної збірної. Для Дмитра Суярка – це дебют. Тренер спортсменів Володимир Старожок каже, хлопці рішуче налаштовані повернутися додому із медалями.

Посилену підготовку до паралімпіаді проходили і їхні гайди, що на дистанції ведуть слабозрячих спортсменів. Вони так само отримують медалі за перемогу своїх «підопічних» паралімпійців. Від гайда багато чого залежить, каже Володимир Старожок.

Сьогодні ігри відкрилися, завтра 10 березня для збірної України перша гонка – біатлон. 11 березня – перша естафета з лижних перегонів. Триватимуть параолімпійські ігри у Південній Кореї  по 18 березня.

Передачі


ПогодаКурси валют