Get Adobe Flash player

Чернігівські олімпійці в гостях на Суспільному: що розповіли про поїзду до Кореї?

Втомлені, засмучені, але наші. Чернігівські олімпійці, біатлоністи, щойно повернувшись із корейського Пхьончхану, прийшли на Суспільне  телебачення зустрітися із фанатами. Від 9 лютого, коли власне урочисто відкривалася Зимова Олімпіада 2018-го року, у нашій, чернігівській студії збиралися вболівальники. Разом переглядали прямі трансляції гонок, аналізували результати. Якщо відверто, сміялись і плакали, також разом.

Вони сором’язливо заходять до зали – перший Артем Прима, за ним Ірина Варвинець і Сергій Семенов. Чернігівські олімпійці щойно повернулися із корейського олімпійського селища. Засмучені результатом. Посміхаються, коли зал аплодує

У глядацькій залі – ті, хто не пропустив жодної гонки. Просто у великій студії Чернігівського суспільного у перервах між зйомками програм розбирали телевізійні декорації. Тут дивилися трансляції олімпійських стартів наживо. Разом із біатлоністами, тренерами, друзями, фанатами зимового спорту.

Олімпійський результат, причини промахів, швидкість, психологічне налаштування спортсменів – все це команда розбиратиме у вузькому колі разом і тренерами. Чернігівським фанатам олімпійці подякували за підтримку. Її, кажуть, відчували за тисячі кілометрів.

Віддячили вболівальникам селфі-сесією. Біатлоністи фотографувалися і роздавали автографи. У наших спортсменів попереду 3 етапи кубку світу з Біатлону.  А вже потім відпустка. Чернігівське відділення національного олімпійського комітету вирішило не залишати чернігівців без олімпійських премій. За медаль будь-якого гатунку обіцяли винагороду у 300 тисяч гривень, в результаті за участь усі четверо біатлоністів отримають по 50 тисяч.

Передачі


ПогодаКурси валют