Get Adobe Flash player

Молодий батько, офіцер поліції і психолог житимуть разом: у Чернігові вручили квартири сиротам

Молодий батько, офіцер поліції і психолог житимуть разом під одним дахом. Сьогодні у Чернігові троє молодих людей-сиріт отримали ключі від свого першого житла. Це комунальна квартира з окремими кімнатами. Гроші на неї дала держава – вперше за роки незалежності України.

За декілька хвилин вони переступлять поріг першого власного житла. До цього мали лише казенне – Валерія і Сніжана росли в інтернаті, Саша –  у дитбудинку сімейного типу.

Нова пятиповерхівка у новому мікрорайоні Чернігова.  Ще працюють будівельники. Сніжана хвилюється – довго відкриває двері . Квартира – комунальна, двоповерхова з трьома окремими кімнатами. Кухня і санвузол спільні, опалення — автономне.  Рожеві шпалери в її кімнаті майбутню поліціянтку не бентежать.

В дитинстві Сніжану хотіла вдочерити сім’я іноземців. Дівчинка відмовилась.

Незабаром вона отримає офіцерські погони. У всіх трьох новоселів за декілька місяців заплановані в житті важливі події.

Олександру віддали найбільшу кімнату – 23 квадратних метри. Тут він житиме з дружиною і дитиною. З сім’єю, якої сам не мав у дитинстві.

Що у неї будуть сусіди з маленькою дитиною, Валерія не знала

Валерія за декілька місяців отримає диплом про вищу освіту. Психолога. То ж із новиною про сусіда-немовля освоюється швидко і навіть, каже, радіє. Вона своїх батьків не знала – померли, коли дівчинці було 6.

Сніжана і Валерія – колишні однокласниці, з Олександром зустрічались у  дитячому таборі для сиріт. Тепер житимуть разом – молодий батько із своєю сім’єю, офіцер поліції і психолог.

Гроші на житло дітям-сиротам  і позбавленим батьківського піклування з державного бюджету виділили вперше за роки незалежності України. Відповідна постанова Кабміну стосується тих, кому від 18 до 23 років. У Чернігові  на такій квартирній черзі зараз 38 чоловік.  Скоро соціальне житло отримають ще 8 сиріт  — на нього вже виділили близько 5 мільйонів гривень, сказав міський голова Чернігова Владислав Атрошенко. Також за державні кошти купили  житло в Сосницькому районі та Козелецькій ОТГ.

Передачі


ПогодаКурси валют