Get Adobe Flash player

Цього місяця жителі Чернігівщини не отримають платіжок за газ за січень

Цього місяця жителі області не отримають платіжок за газ за січень. Як повідомила «Суспільному» фахівець товариства «Чернігівгаззбут» зі зв’язків з громадськістю Наталія Свириденко, це пов’язано із технічними причинами. Через монетизацію субсидій для постачальників послуг наразі доопрацьовується програмне забезпечення. Тому друк квитанцій затримується.

« Щоб не накопичувати боргів радимо оплатити суму за фактично спожиту послугу по абонентській книжці чи взагалі без квитанції в банківській установі, поштовому відділенні. При цьому оператор має обов’язково вказати в реєстрі та в чеку про оплату початкові і кінцеві показання лічильника газу. Також споживачі можуть оплатити газ онлайн через будь-яку платіжну систему.

Дізнатися суму до сплати можна декількома шляхами. Це в особистому кабінеті на сайті 104. Або ж зателефонувати контакт-центру. Також споживач може самостійно розрахувати суму помноживши фактичний обсяг спожитого газу на ціну кубометра. Зараз він становить 6.96 гривень. Отримувачам субсидії або пільг, які не вклалися в соціальні норми, потрібно сплатити вартість фактичних спожито послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії або обов’язків платіж. Людина також може сплатити як за минулий місяць, а там їй донарахується, або відніметься, якщо вона переплатила», — розповіла Наталія Свириденко.

Як повідомила Наталія Свириденко, платіжки за газ жителям Чернігівщини мають почати друкувати вже наступного місяця.

Передачі


ПогодаКурси валют