Get Adobe Flash player

Пішла гуляти і кинула 6 дітей: у Куликівському районі мати на 2 доби лишила дітей в холодній хаті

Пішла розважатись і покинула дітей. У Вересочі Куликівського району шукали матір, яка на 2 доби залишила 6-х дітей в нетопленій хаті. Малюків врятували сусіди, які помітили, що жінки тривалий час нема вдома. Дітей шпиталізували до районної лікарні, а матір знайшли поліцейські в одному з барів.
Зараз вони у теплій лікарні, в чистому одязі та нагодовані. 6-ро дітлахів, наймолодшому півтора роки, з вечора неділі під наглядом медиків. Поки троє сплять, 10-річний Данилко слідкує за меншими. 2 дні він був вдома за старшого.
6-х дітей минулої п’ятниці покинула рідна матір Світлана. Їй 28 років, виховує дітей сама. Того дня вона отримала батьківські гроші, розповіли Суспільному у райвідділку поліції, і пішла гуляти. Дітям лишила каструлю супу, а от хату як слід не протопила: не було дров.
Малечу провідувала сусідка. Побачивши, що матері третій день нема вдома, викликала поліцію і соціальні служби. В хаті на той момент було 5 градусів тепла.
Односельці кажуть: жінка не вперше лишала дітей самих. Таке траплялось ледь не щомісяця, коли матір отримувала батьківські кошти – а це більше 10 тисяч гривень. Гроші прогулювала, а потім брала продукти в магазинах у борг.
Поліція добу шукала матір по всьому Куликівському районі. Знайшли жінку в барі в одному із сіл.
Жінку доставили до райвідділу поліції, чому полишила дітей пояснює так.
Представники соціальних служб кажуть: на обліку родина з 2012 року. Раніше подібних вчинків за жінкою не спостерігали. Якщо і лишала дітей, то завжди попереджала сусідів. Тепер за родиною слідкуватимуть пильніше, і рекомендуватимуть матері зробити косметичний ремонт в будинку.
Поліція ж відкрила кримінальне провадження за злісне невиконання батьківських обов’язків. Їй загрожує обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Передачі


ПогодаКурси валют