Get Adobe Flash player

У Новгороді-Сіверському приймають перших постраждалих від морозів: всі були напідпитку


Значне похолодання мешканці Новгорода-Сіверського відчули з 24 лютого .  Стовпчик термометра в одному з найпівнічніших міст України подекуди впав до -20. Перших постраждалих від останніх зимових морозів приймають в місцевій лікарні. У місті активізували роботу пункту обігріву, рятувальники  — у посиленій готовності надавати допомогу тим, хто опинився в скрутній ситуації серед дороги.

Від початку заморозків наприкінці лютого  до хірургічного  відділення Новгород-Сіверської центральної райлікарні  потрапило троє постраждалих від мінусових температур.  У них обмороження рук і ніг 2 та 3 ступеня. За словами хірурга Арсена Мяуса,  всі пацієнти були у стані алкогольного сп’яніння.

У посиленому режимі — рятувальники. До морозів та переметів люди і техніка готові, каже  рятувальник Євгеній Бобров. Востаннє  ресурси   задіювали минулого тижня.

Єдиний пункт обігріву у Новгороді-Сіверському  розташований  у позашкільному закладі – на станції юних техніків по вул. Базарній. Тут його облаштовують кожного року.  Для цього виділили одну з кімнат.

Снігопади з низькими температурами синоптики прогнозують у регіоні 28 лютого та першого березня.

Передачі


ПогодаКурси валют