Get Adobe Flash player

В управлінні транспорту Чернігівської міськради новий начальник

Новим начальником управління транспорту та зв’язку в Чернігові буде Олександр Рижий. Сьогодні за цю кандидатуру проголосувала конкурсна комісія в міській раді.

Олександр Рижий переміг у конкурсі на посаду начальника управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради. Конкурсна комісія проголосувала за нього одноголосно після іспиту й співбесіди. Ще одним кандидатом на посаду була теперішня заступниця начальника управління Наталя Сікач.

Олександр Рижий до цього близько року працював у Чернігівському тролейбусному управлінні начальником служби безпеки дорожнього руху.

Олександр Рижий — новообраний начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради: «За рік праці в ЧТУ у нас знизилася аварійність десь відсотків на двадцять».

Новообраний керівник транспортної галузі Чернігова серед головних завдань називає оновлення тролейбусного парку та збереження або повернення кваліфікованих кадрів, насамперед водіїв.

Серед першочергових планів Олександр Рижий назвав облаштування місць відпочинку для водіїв на кінцевих станціях тролейбусних маршрутів на Подусівці й біля «Сіверянки».

За місяць новообраний керівник обіцяє зустрітися з пресою, щоб розповісти про план своїх дій більш докладно.

Конкурсна комісія подала кандидатуру Олександра Рижого міському голові на затвердження на посаді начальника управління транспорту.

Передачі


ПогодаКурси валют