Get Adobe Flash player

Чому чернігівський «Буревісник» покидають гравці?

Чернігівський «Буревісник» зубами чіпляється за місця у турнірній таблиці. Поки після10 зіграних турів команда посідає сьоме місце. Волейболісти кажуть, здобувати очки – важко. Адже саме зараз склад «Буревісника» мало не повністю оновився.
Зв’язуючий Володимир Борисенко — легенда чернігівського «Буревісника». Він віддав чимало задля розвитку команди. Багато років був капітаном. У Свої 29 років – Майстер спорту.
17 хвилин першого тайму і Володимир замінюється. Тільки пересік лінію ауту і він із гравця і капітана команди стає тренером. Його завдання – поставити чітке завдання гравцям і забезпечити його виконання під час гри.

Він єдиний граючий тренер у Суперлізі. Зараз основне завдання зберегти позиції команди у турнірній таблиці. Для «Буревісника» настали важкі часи, каже тренер, та не зважаючи ні на що, команда продовжує рухатись вперед.
Це стало причиною втрати «Буревісником» мало не всього основного складу команди. Волейболісти уклали контракти із іншими клубами. Тепер «Буревісник» намагається відродитись заново.
Грошей вистачає лише на зарплатню, каже тренер. Можливості трансферу досвідчених волейболістів з інших клубів не має. Новим гравцям важко поки зігратись зі старожилами. Тож «Буревісник» після 10 турів намагається втриматись на 7 місці турнірної таблиці.

Передачі


ПогодаКурси валют