Get Adobe Flash player

Яка з чернігівських родин любить читати найбільше?

В одній із найстаріших бібліотек України влаштували конкурс, аби дізнатись, яка із чернігівських родин любить читати найбільше. Це вже 16 конкурс «Читаюча родина» обласної бібліотеки для дітей. До нього учасники готувались заздалегідь – дехто із батьків почав читати книжки ще вагітній дружині. Що з того вийшло через 6 років – бачила наша знімальна група.

Анелька разом з сестрою й мамою книжки люблять читати вголос. До цього привчив тато, коли доньки ще не народились – книжки читав вагітній дружині.

Анельці наступного року в школу, вже почала вивчати абетку. За умовами конкурсу, учасниками можуть бути діти від 7 до 17 років і їх батьки.  Але цього року наймолодшому учаснику нема ще й двох років. В бібліотеці він почувається навіть впевненіше, ніж дорослі.

 За звання найкращої читаючої родини учасники мали поборотись. В останній тур пройшли 7 родин із 30. Батькам довелось поставити себе на місце своїх дітей і пригадати, як воно – писати контрольні. В домашньому завданні розповідали, як навчають дітей любити книжки. Писали вірші, знімали відеоролики

  В цьому році учасники вперше мали пройти нове завдання – інтернет-квест.

Як сказали організатори, переможених у конкурсі «Читаюча родина» не буває. Головне – любити книги.

Передачі


ПогодаКурси валют