Get Adobe Flash player

Помста за покемонів:у Чернігові учасники бойових дій влаштували катання по колу водію маршрутки


Помста за покемонів. У Чернігові учасники бойових дій із посвідченням влаштували катання по колу водієві 25-тої маршрутки. Все через конфлікт, який стався напередодні із атовцем Андрієм Йовпетою. З його слів, водій назвав пільговиків «покемонами».
Повна маршрутка атовців – всі із посвідченнями. Проїзд безкоштовний, пасажири налаштовані без упину кататися у маршрутці від кінцевої до кінцевої.

Ця поїздка – це помста, не приховують атовці. Кілька днів тому у цій маршрутці їхав учасник бойових дій Андрій Йовпета. За проїзд не платив, скористався правом на безкоштовний квиток. За це, каже, вислухав від водія.

Андрій Йовпета подзвонив на гарячу лінію міської ради. На скаргу відреагувало керівництво компанії перевізника, яка обслуговує 25-тий маршрут. Вибачилися. Від самого водія жодної реакції, каже Андрій.

Водій, щойно почув, що справа у покемонах, став виправдовуватися. Пасажирів так називав, але не атошника.

Пасажири налаштовані рішуче, кататимуть в маршрутці по колу, поки не почують вибачення.

Водій їде мовчки. Атовці обурюються і собі не виходять. Їдуть стоячи – поступилися місцем жінкам.

Атовці вибачень не почули, знову звернулися до компанії перевізника зі скаргою.

Рік тому Чернігівський міський голова підписав із перевізниками Меморандум. Домовилися, про ціну на проїзд у 4 з половиною гривень за кількох умов. Учасники бойових дій мають їздити безкоштовно, а керівники компаній-перевізників жорстко реагуватимуть на хамство та грубість до пасажирів.

Передачі


ПогодаКурси валют