Get Adobe Flash player

У Чернігові свою творчість презентувало подружжя письменників Владислав Сорд та Вікторія Гранецька

Вперше у Чернігові свою творчість презентувало подружжя письменників Владислав Сорд та Вікторія Гранецька. Вони не лише поділилися із прихильниками секретами написання своїх творів та віршів, а й розповіли історію свого містичного кохання. Детальніше у сюжеті.

Владислав і Вікторія загадують бажання біля П’ятницької церкви. Про що саме, подружжя не зізнається, проте кажуть, бажання – одне на двох.

Кажуть, їх поєднала любов до літератури. Свою зустріч подружжя письменників називають містикою, як і , власне, свої долі. Владислав вже 4 роки пише свої вірші під свист куль та розрив гранат на Сході країни. Вікторія ж стала його натхненням у створенні першої поетичної збірки «Трансгресія».

Тепер вони подорожують країною разом і в усьому одне одного підтримують. До Чернігова вони приїхали аби презентувати першу збірку поезії Вікторії «Спротив речей». Письменниця вже відома своєю прозою : вона є авторкою чотирьох романів. Проте за порадою свого коханого вирішила спробувати писати вірші.
Владислав Сорд нині працює над іншою збіркою. Це буде книга фронтових оповідань, без приховування дійсності , каже письменник. Там навіть присутня ненормативна лексика, адже автор, ставив за мету показати реальне життя бійців АТО.

Багато віршів, зізнається Владислав, йому наснились. Деякі з них він писав під час бойових дій в Іловайську, а також на лікарняному ліжку. Творчості не може стати на заваді, ані війна, ані щось інше, каже подружжя. Тож до Чернігова на презентацію своїх наступних збірок планують повертатись ще не один раз.

Передачі


ПогодаКурси валют