Get Adobe Flash player

Сьогодні на Новгород-Сіверщині вшановують пам’ять Івана Богуна

Сьогодні на Новгород-Сіверщині вшановують пам’ять козацького полковника періоду визвольної війни 17 століття Івана Богуна. 354 роки тому він був страчений на узбережжі Десни, поблизу села Комань. Туди приїхали ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна, представники козацьких осередків Чернігівщини та Сумщини.

В річницю загибелі наказного гетьмана ліцеїсти прибули до Новгорода-Сіверського, аби вшанувати його пам’ять. Хлопці кажуть  — хочуть бути схожими на нього, і готові віддати життя за Батьківщину.

На власному прикладі викладачі ліцею вчать молодь військовому патріотизму, каже вихователь роти ліцеїстів Олександ Рудик, адже більшість з них є учасниками бойових дій на сході країни.

Випускники ліцею беруть участь в антитерористичній операції. Є герої. Очолює наш ліцей також герой України, герой АТО, генерал-майор Ігор Гордійчук. Тому ми організовуємо зустрічі з воїнами діючої армії, проводимо екскурсії по місцям славних місць України, сьогодні це Новгород-Сіверський.

В річницю загибелі козацького полковника Івана Богуна біля пам’ятного знака в міському парку зібрались представники козацьких осередків Чернігівщини та Сумщини. Серед них і отаман окремого козацького полку ім. І. Богуна Павло Богун. Чоловік каже – пишається тим, що має таке ж прізвище, як і військовий діяч часів Визвольної війни 17 століття.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют