Get Adobe Flash player

Чернігівці на колінах проводжали в останню путь Дмитра Сискова

 

Сьогодні чернігівці на колінах провели в останню путь бійця 58 бригади Дмитра Сискова, який загинув 12 лютого поблизу села Кримське на Луганщині. Тіло нашого воїна 3 дні перебувало на території, підконтрольній так званій «ЛНР». Після складних перемовин із бойовиками, його повернули українській стороні. Бойові товариші Дмитра розповідають про нього, як про відданого патріота своєї країни і людину, яка завжди прагнула допомогти.

В останню путь Дмитра Сискова чернігівці проводжають на колінах і з військовими почестями. Він воював із січня 2015 року. Тоді добровольцем вступив до лав батальйону «Донбас», згодом служив у 58 бригаді. Воював у Широкиному, Авдіївці та Кримському. До Чернігова приїхали його бойові товариші. Пригадують, був душою колективу та безстрашним воїном.

В бригаді мав позивний Провідник, бо завжди знав, який шлях обрати, аби не потрапити в  засідку. Його командир роти каже:  Дмитро був одним із бійців, на кого завжди можна було покластись.

Дмитру Сискову було 37 років. Він загинув 12 лютого під час обстрілу бойовиками наших позицій поблизу Кримського, що на Луганщині. Тіло бійця опинилося на непідконтрольній Україні території. Представники так званої ЛНР передали його лише на третій день після тяжких перемовин. Поховали Дмитра Сискова на міському кладовищі «Яцеве». Сьогодні у Чернігові день жалоби за загиблим воїном.

Передачі


ПогодаКурси валют