Get Adobe Flash player

Річницю виведення українських військових з Дебальцевого відзначали в Чернігові

Третю річницю виведення з Дебальцевого сьогодні відзначали бійці 13-го батальйону територіальної оборони та інших підрозділів, що пройшли випробування в боях, які тривали з кінця січня 2015. Про вихід усіх бойових підрозділів офіційно оголосили 18 лютого. В цей день бійці вшановують тих, хто не повернувся з неоголошеної війни.

Кожного загиблого земляка й побратима, сина й чоловіка по імені згадали біля стели пам’яті на Красній площі. Бійців 13-го батальйону (а це 20 обірваних життів), інших підрозділів, що боронили й виходили з Дебальцевого, всіх земляків, що протягом чотирьох років віддали своє життя у січні-лютому…

Всі, хто зібрався сьогодні на день пам’яті Героїв Дебальцевого, радіють зустрічі, та перш за все вшановують загиблих.

Розвідник Андрій Требух тяжко переживає ці дні. 10 лютого загинув його командир  Дмитро Терновий. Йому довелося забирати тіло побратима…

Більше двохсот поранених вивіз водій-санітар 13-го батальйону. Але згадує військовослужбовець 13-го батальйону не жахи боїв, а моменти, коли бійці дивом вижили під час обстрілів.

Чимало бійців 13-го продовжують захищати незалежність України в інших підрозділах Збройних Сил, як Віталій Кезля.

Вшанування героїв Дебальцевого продовжилося у філармонійному центрі, де нагородили ветеранів, що пройшли війну на Донбасі.

Передачі


ПогодаКурси валют