Get Adobe Flash player

Чернігівські школярі у понеділок повернуться на навчання

Чернігівські школярі в понеділок повернуться на навчання. Таке рішення сьогодні ухвалили на засіданні оперативного штабу. Епідпоріг у місті наразі не перевищено, однак лікарі зафіксували перший випадок захворювання на грип штаму «B» у 15-річної дитини. Зараз хлопець знаходиться в інфекційному відділенні обласної дитячої лікарні.

Уроки в школах Чернігова вирішили поновити, аби згодом не ущільнювати навчальний процес. Ситуацію із захворюваністю відстежуватимуть, та в разі відсутності великої кількості учнів закриватимуть окремі школи. Наступне засідання оперативного штабу запланували на вівторок, 20 лютого.

Нагадаємо, навчальний процес у чернігівських школах призупинили з 12 лютого.  Загалом кількість хворих на ГРВІ та грип за останній тиждень зросла. В області занедужало 39 з половиною тисяч людей, 41-го госпіталізували. У самому Чернігові на грип та гострі респіраторні захворіло три з половиною тисячі жителів. Дітей переважна більшість-понад 70 відсотків. Втім зараз за допомогою стали частіше звертатися дорослі. Темп росту захворюваності дітей навпаки зменшився на 4 відсотки.

Передачі


ПогодаКурси валют