Get Adobe Flash player

У Чернігові вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні 29 річниця виведення радянських військ з Афганістану. За 10 років бойових дій там воювали 10 тисяч наших земляків, 118 із них загинули. Через чверть століття після тих подій ветерани Афганістану стали на захист України. Серед них і уродженці Чернігівщини Герой України Олег Міхнюк та Віктор Маслов, які не повернулися з АТО. Їхню пам’ять сьогодні у першу чергу вшановували чернігівські афганці.

Ветерани-афганці покладають квіти до стели пам’яті героїв війни на Донбасі. Серед загиблих – і ветерани Афганістану – Герой України Олег Міхнюк та Віктор Маслов. Вони як і більш ніж тисяча інших ветеранів-афганців у 2014 році стали на захист України.

Понад тисячу воїнів-афганців стали до бою під час російської агресії. Тридцять з них загинули.  Серед них наші земляки – Олег Міхнюк та Сергій Маслов.

Андрій Требух –ветеран сучасної війни, в його підрозділі глибиної розвідки 20 відсотків бійців були афганці.

В боях в Афганістані під час бойових дій загинули 118 наших земляків. Їхні імена викарбувані у центрі Чернігова біля Пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам. Сюди вже 27 років несуть квіти ветерани Афганістану.

За десять років війни в Афганістані у ній взяли участь 10 тисяч наших земляків. На сьогодні в живих лишилося три із половиною тисячі.

Передачі


ПогодаКурси валют