Get Adobe Flash player

Сьогодні на чернігівському суспільному одружували в прямому ефірі

 

Одружились у прямому ефірі, просто у студії Суспільного. Декорації телевізійних ток-шоу довелося замінити весільною аркою. А у кабінеті менеджера чернігівського суспільного телебачення наречені готувались до церемонії.

Олексій не може дочекатися побачити свою наречену у весільній сукні. Впевнений, вона їй личитиме так само як і військова форма.

Вони чекали одне на одного багато років. Зустрілись вперше у зоні проведення бойових дій на Сході. Бачитись доводилось дуже рідко, адже в першу чергу – військовий обов’язок. Тепер мріють про весільну подорож. Іще вчора вони планували скромну церемонію. Про те, що одружуватимуться на телебаченні у прямому ефірі і уявити не могли.

Інша пара Дмитро та Тетяна вже демонструють обручки . У роль одруженої пари вжилися дуже швидко. Вже навіть говорять про дітей.

Своє весілля,кажуть, запам’ятають надовго. І вже погодились стати героями сюжету про своє золоте весілля.

Суспільне вже бачило багато історій кохання, незвичайних зустрічей та подвійне весілля на телебаченні в прямому ефірі вперше в історії. Загалом, одружитись у День закоханих вирішило 13 пар, ще 7 за пілотним проектом «Шлюб за добу».

 

Передачі


ПогодаКурси валют