Get Adobe Flash player

Фан-перегляди Олімпіади на Суспільному тривають: чому Валентина Цербе-Несіна плакала?

Відверта і душевна зустріч на Суспільному. Сьогодні у Олімпійському прес-центрі вболівали, переживали і навіть плакали. Емоції вболівальників розділили і знані чемпіони.

У гонці переслідування сьогодні такі результати : Віта Семеренко прийшла до фінішу 18-ю,  Анастасія Меркушина —  46-ю. Серед чоловіків у гонці брали участь одразу два чернігівці Артем Прима та Сергій Семенов. Їх результати 38 та 49 місце відповідне.

За виступами українців спостерігали бронзова  призерка Олімпіади 1994 року Валентина Цербе-Несіна, призер Чемпіонату Світу з біатлону 2007 року Андрій Дериземля та заступниця голови обласного відділення НОК України Ніна Лемеш. Після перегляду на прес-конференції зіркові гості згадали своє спортивне минуле і ділились враженням від участі наших спортсменів у зимових Олімпійських іграх.

Одразу чотири представники від Чернігівщини – це вже результат, каже Валентина Цербе-Несіна. Аналізуючи цей Олімпійський день, колишня спортсменка не змогла стримати сліз. Каже, над тим, аби чернігівців у збірній була більшість працювала роками не одна людина. І те, що українців бачать на Олімпіаді – велике досягнення для країни.

Передачі


ПогодаКурси валют