Get Adobe Flash player

У Чернігові вівчарка «усиновила» чужих цуценят

Німецька вівчарка Єва — прийомна мати для шести цуценят. Чернігівка Наталія Винокурова прихистила у себе собачат, яких господарі викинули на вулицю.

Спочатку вигодовувала їх дитячими молочними сумішами. Домашній улюблениці вівчарці Єві вісім років, вона не стерилізована через хворобу нирок, ніколи не народжувала. Несподівано для господарів у собаки прокинувся материнський інстинкт, так звана хибна вагітність, пішло молоко. Тепер Єва годує малих.
Наталія Винокурова розповідає, сусідка знайшла п’ятьох цуценят на дитячому майданчику біля дому. Принесла їй у коробці. Домашня вівчарка Єва не відходила від малюків. Спостерігала за тим, як господиня вигодовує цуценят дитячими сумішами. У собаки несподівано прокинувся материнський інстинкт, наступного дня з’явилося молоко.
Спочатку цуценят було п’ятеро, потім знайшлося іще одне. Так у Єви з’явилося шість прийомних доньок.
Наталія шукає нових господарів для цуценят. Вже є бажаючі забрати до себе малюків. Каже, вигодовувати їх доведеться ще мінімум півтора місяці.
Вдома у Наталії окрім Єви, ще одна собака, двоє котів та папуга. Жужа, на відміну від Єви, реагує на малих із пересторогою.
Наталія показує, від небайдужих людей отримала допомогу, аби вигодувати малюків та Єву.
Наталія показує, колишні господарі цуценят живуть через дорогу у приватному секторі. Розповідає, днями батько бачив, як машина збила їхнє тримісячне цуценя. Йдемо до того самого будинку. Нас зустрічає мама цуциків.
З двору виходить жінка. Стверджує, собачат не викидала, втекли самі.
Збите цуценя лежить у будці. Жінка показує ганчірку у крові.
Зооволонтерка Марина Постол пропонує забрати цуценя на лікування. Господарі — проти.
Цуценя оглянув ветеринар: у нього — черепно-мозкова травма та забій. Нині волонтери шукають для нього прихисток.

Передачі


ПогодаКурси валют