Get Adobe Flash player

До Гончарівського прибули на ротацію танкісти


8 місяців служби на Донбасі і вони вдома. До Гончарівського Чернігівського району після виконання завдань у зоні АТО повернулися бійці 1-ї окремої танкової бригади. Зустрічали військових урочисто й усім селищем: товариші, кохані та діти.
Більше години Алла Неділько чекає на плацу: щоп’ять хвилин звіряє час на телефоні. До Гончарівського приїхала з Києва. У 2017-му, на 56 році життя її чоловік Іван підписав контракт із Збройними Силами. Каже, не відмовляла йти до війська, адже коханий давно хотів бути корисним армії. Вміє лагодити техніку, чим і займається в бригаді.
Вони у шлюбі вже 35 років, а разом всі 40: в них двоє синів, а перед Новим роком народився онук. В молодості вона так само проводжала чоловіка на строкову службу. Зараз, зустрічаючи його, каже: хвилюється і хоче якнайшвидше побачити чоловіка. Шикування завершується і вона поспішає до коханого.
Зустрічати військових у Гончарівському на базі бригади зібралися ледь не всім селищем: з українськими прапорами та повітряними кульками у руках. У більшості тамтешніх школярів мати і тато служать у цій частині. 7-класниця Ліза не бачила тата 8 місяців.
А бійця бригади Максима із позивним «Туман» доньки Неля та Ангеліна бачать лише епізодично. В березні 2014 року він одним із перших став на захист України. З тих пір на Донбасі часу проводить більше, ніж вдома.
З нагоди повернення гончарівських танкістів привітали командири і вручили кращим відомчі нагороди.

Передачі


ПогодаКурси валют