Get Adobe Flash player

У Чернігові затримали гастролерів-домушників з Харкова

У Чернігові поліція затримала на гарячому групу «домушників». Подружжя з Харкова та їх чернігівський спільник встигли обнести десять квартир на півмільйона гривень. Хоча насправді постраждалих може бути більше. Правоохоронці трійцю затримали. Зараз встановлюють їх причетність до аналогічних злочинів.

Золоті та срібні прикраси , дорогі годинники, техніка, хутро… Чернігівські правоохоронці проводять обшук у квартирі. Саме сюди зловмисники зносили крадені речі. Підозрювані – харківське подружжя і їх спільник з Чернігова. Всі вони наркозалежні, раніше судимі. Затримали трійцю прямо на місці злочину.

 «Домушники» потрапляли в чужі помешкання, підбираючи ключі. В їхньому арсеналі були й відмички. Частину викраденого трійця встигла продати. Зараз правоохоронці встановлюють місцезнаходження цих речей. Також з’ясувалося, буквально два місяці тому харків’ян уже затримувала поліція.

Підозрювані в ізоляторі тимчасового тримання. За крадіжки з проникненням їм може загрожувати до шести років за гратами. Крім цього, поліція перевіряє їх на причетність до аналогічних злочинів як у Чернігові, так і в інших регіонах України.

Передачі


ПогодаКурси валют