Get Adobe Flash player

Мерська перевірка: як Атрошенко у чернігівській маршрутці їздив

 

Не ідеально, але на чотири. Чернігівський міський голова відреагував на пропозицію містян проінспектувати стан громадського транспорту. Разом із журналістами він перевірив два міські маршрути. Що змусило Владислава Атрошенка змінити приватне авто на маршрутки, та як він оцінив їх стан, дізнавались журналісти «Сівера».

Владислав Атрошенко , Чернігівський міський голова

«Маршрутка, Її зовнішній вигляд – це трійка. Всередині – це четвірка з мінусом, чи там три з плюсом. Навіть швидше чотири з мінусом можна ставити.  Принаймні займалися, обивка сидінь свіжа. Потолок теж обивка є. В маршрутці не холодно. В маршрутці не грязно»

Чернігівський міський голова таки пересів з авто у маршрутку. Щоправда, не в годину «пік» і разово. Так, мер відреагував на пропозицію містян щотижня особисто перевіряти громадський транспорт. Відповідну електронну петицію опублікували ще 25-го січня. За три дні вона зібрала більше трьохсот підписів. Тоді ж Владислав Атрошенко пообіцяв журналістам «Сіверу» поїхати у рейд разом.

Через тиждень міський таки йде на зупинку. Маршрути – 30-ий та 7-й, вибирали навмисне. Саме на них найчастіше нарікають чернігівці. Доки чекали потрібний автобус, мер проводить поверхневий огляд транспорту на зупинці та зізнається: востаннє на громадському транспорті їздив чотири місяці тому, але то був тролейбус.

Пасажири до такої перевірки ставляться скептично.

Наступною перевірили маршрутку номер сім. Мер поставив їй — три з плюсом. Після рейду, резюмував: особливу увагу варто приділити дотриманню графіку руху та технічному стану автопарку.

Загалом, за підрахунками Владислава Атрошенка,  в жахливому стані перебувають близько 25 відсотків чернігівських маршруток. Решті  він поставив «тверду четвірку».

 

Передачі


ПогодаКурси валют