Get Adobe Flash player

Наметове містечко у Гончарівському привели до ладу

 

Із наслідками  підтоплення польового табору на Гончарівському полігоні військові впорались. Минулого тижня військовослужбовці відзняли на відео воду по коліно, підмиті намети посеред калюж. Припустили, що туди можуть заселити підрозділи, які прибули у Гончарівськ на ротацію.  Керівництво оперативного командування Північ запевняє, воду відвели. Пошкоджені намети замінили на нові.

Наметове містечко на Гончарівському полігоні підтопило минулого тижня.  Ці кадри зняв один із військових, який займався реконструкцією містечка. Намети на цьому місці стоять не один рік. За словами Андрія Шепеленка, заступника начальника тилу оперативного командування «Північ», така ситуація сталася уперше. Йшов дощ, танув сніг, земля ще не розмерзлася — система водовідведення не впоралася.

Польовий табір стояв законсервований із жовтня. Під час відлиги там ніхто не жив, його готували до чергових навчань. Наметів у воді опинилося чотири, два з них зараз прибрали взагалі.  Сьогодні тут вже сухо, з наслідками підтоплення впорались.  До наступної відлиги готові, каже заступник комбрига Віталій Стеценко.

Підготовку табору до проживання особового складу завершили. Заготовлений запас дрів на місяць. Намети утеплили, поставили буржуйки, підвели електроживлення як стаціонарне, так і запасне.

Це один з наметів для вмивання — два великих рукомийники, на десять місць кожен. Гарячої води поки нема.

Коли містечко заселить особовий склад, військові не повідомляють – стратегічна таємниця.

 

Передачі


ПогодаКурси валют