Get Adobe Flash player

У Чернігові відбулось тарифне Віче

Чернігівці сьогодні, 3 лютого, зібрались на тарифне віче. На Красній площі, під стінами міської ради. Люди незадоволені сумами в платіжках за комунальні послуги. На акцію протесту прийшли і ті, кому держава призначила субсидію.

Ігор Нечипоренко декілька років тому поставив вдома індивідуальний лічильник, щоб за опалення платити менше. Зараз платить більше ніж сусіди, у яких лічильника нема.

«У меня за квартиру пришло 700 гривен. А за отопление подъезда – 1700. Суд мы виграли. Облтеплокомунэнерго нам сделало перерасчет – 4 гривны,» — каже чоловік.

Любов Дмитрівна – пенсіонерка, отримує субсидію. На мітинг прийшла через громадянську позицію, розповідає:

«Субсидия-то у меня есть, но должна же быть и гражданская позиция. Доколе эта субсидия будет? У каждого человека должно быть столько денег, чтобы он мог заплатить за эту коммуналку«.

Суми комунальних платежів, неодноразове  за 3 останніх роки підвищення тарифів і їх непрозорість. На мітинг у вихідний, пояснюють його учасники, їх привели ці причини.

 Щоб повпливати на тарифну політику, із тих, хто прийшов на віче, його організатори планують створити робочу групу. Кажуть, на відповіді від представників міської влади та комунальних підприємств у вихідний не чекали. Цю акцію проводили як організаційно-попереджувальну.

«Ми  будемо писати листи на фракції міської ради, щоб вони передавали їх далі на Київ,» — зазначає Сергій Ткаченко, співорганізатор акції.

Якщо міська рада не захоче взаємодіяти, каже Сергій Ткаченко, на наступних віче від її депутатів вимагатимуть складення повноважень.

 

Передачі


ПогодаКурси валют