Get Adobe Flash player

Вовки тримають у страху село на Чернігівщині

Жителі села Заріччя, що на Сновщині, стережуть своїх собак від вовків. Хижаки крадуть не лише бродячих собак. Зникають і прив’язані на цепу хазяйські. Учора єгері пару вовків вистежили. Самця застрелили насмерть, поранена самиця досі десь ще бігає.

На вулицях села Заріччя бродячих псів не знайти. Покрали вовки. Цей чотирилапий –хазяйський. Удень господар випустив його на вулицю погуляти. Другий рік селяни живуть по-сусідтву із вовками. Улітку хижаки принадилися ходити до села. Тоді почали зникати собаки. Як випав сніг, побачили сліди хижаків.
Хоч на людей хижаки не нападали, коли стемніє, ходити по вулиці страшно, каже Юлія Савоста. Жінка працює завідуючою сільського клубу.
На ніч собак у селі тепер ховають.
У Валентини Степанівни по-сусідству – чагарник. Уночі чує, як виють вовки, каже жінка. Собак на подвір’ї двоє. Три місяці тому хижаки намагалися вкрасти собачку Пальму. Чому не забрали – не відомо. Опів на одинадцяту вечора, повернувшись від сусідки, жінка побачила закривавлену собаку у себе на ганку.
Поблизу Заріччя – бачили сліди трьох вовків — ходить пара та один самітник, розповідає єгер Сновського мисливства Ігор Мося. Із минулої суботи, як випав «свіжий» сніг, єгерський загін вкотре вистежував хижаків. Учора пара зайшла на територію болота, там мисливці і влаштували облаву. Самця – застрелили, самицю – куля зачепила, вовчиця втекла.
Минулого року на території Сновського мисливського господарства єгері вполювали чотирьох вовків. З них – двох пристелили біля села Заріччя. Вистежувати непросто, зізнається Ігор Мося. Щоб не порушити закон, полювати на вовка в сезон тиші не можна, і стріляти подалі від населеного пункту.

Передачі


ПогодаКурси валют