Get Adobe Flash player

Чому чернігівці хочуть, аби міський голова проводив рейди у маршрутках та що про це думає Атрошенко?

У маршрутці з міським головою у годину «пік». 25 січня на сайті електронних петицій з’явилась пропозиція до керівництва Чернігова раз на тиждень інспектувати громадський транспорт особисто, а потім ділитися враженнями від поїздок з громадою. Владислав Атрошенко, коментуючи петицію, пообіцяв «Сіверу» разом проінспектувати стан міського транспорту.

Старі, латані-перелатані, їздять не за графіком і переповнені. Чернігівці продовжують нарікатина маршрутки.

Містяни запропонували керівництву Черніговав годину «пік» спробувати самим пересісти з автоугромадський транспорт. Відповідна пропозиція з’явилась на сайті електронних петицій 25 січня. За п’ять днів вона набрала триста два підписи з потрібних двохсот п’ятдесяти.  Однак в те, що Владислав Атрошенко сяде в громадський транспорт містяни вірять не охоче.

Сам же міський голова позицію назвав слушною та не вагаючись згодився проїхатись на маршрутці разом із «Сівером», щоправда, іншим разом.

Заступник міського голови Олександр Ломако зауважив, що минулого року приватні перевізники виконали всі умови меморандуму. Фінансовий стан компаній не дозволяє їм без підняття тарифу швидко оновити автопарк.

Отримати кредитні кошти та оголосити тендер на закупівлю сорока нових тролейбусів планують вже у квітні.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют