Get Adobe Flash player

Чернігівська 10 школа переїхала до 6-ї

Діти з чернігівської школи №10 розпочали навчання. Школярі після вимушених канікул сіли за рідні парти, але в новому приміщенні. Десята школа разом зі своїми меблями таки переїхала до будівлі шостої. Там готувалися протягом двох тижнів – ремонтували кабінети, узгоджували розклад. Проте не знали, чи прийдуть до них нові діти. Не всі учні та батьки з десятої школи були згодні на переїзд. Але ситуацію змогли врегулювати.

Молодші класи десятої школи у стінах шостої розмістили на першому поверсі. Малеча каже, що їм тут подобається. Але треба звикнути. Звикають до нових стін та коридорів і учні 4-го Б. Цей клас інклюзивний, тож за цих діток учителі і батьки переживали найбільше. Не знали, як вони сприймуть переїзд.

Облаштовуються і старші класи. Їх розмістили на третьому поверсі.

Кабінетів достатньо для всіх. Та учительську вирішили залишити одну для двох шкіл. Запевняють, що це не проблема – місця вистачає кожному.

Директор десятої школи Олександр Карпеко розповів: від початку цього навчального року до інших шкіл перевелося 18 їхніх дітей. Зараз у них 329 учнів.

Олександр Карпеко пояснив: із батьками своєї школи поговорили і дійшли згоди. Всі розуміють: головне не зупиняти навчання. Про це говорить і Олена Заглада, мати 10-класника. Але підкреслює: батьки продовжать боротися за право навчатися у приміщенні 10 школи. Про що вони повідомили й міському голові Владиславу Атрошенку на останній спільній нараді.

Приміщення 6 школи розраховане на 900 дітей. Після переїзду 10ї тут навчаються майже 700 учнів, тож тісно двом школам в одній будівлі не буде, вважає Олександр Карпеко.

Передачі


ПогодаКурси валют