Get Adobe Flash player

Чернігівський окружний адміністративний суд змінив адресу

Окружний адміністративний суд тимчасово шукайте за новою адресою у Чернігові. Вже близько тижня судді працюють у приміщеннях Національного банку України на вул. Кирпоноса. Будівлю колишньої школи номер вісім реконструюють через аварійний стан. Там слухали справи майже дев’ять  років.

Облізлі стіни, дірява покрівля та пліснява, в таких умовах працював окружний адміністративний суд у Чернігові. Аби приміщення не заливало під час дощу, на горищі встановили балії для збору води. Між засіданнями судді-чоловіки мусили зносити повні відра власноруч.

«Зараз, у зв’язку з аварійністю приміщення, це можна бачити на прикладі цього кабінету, ми переїхали в нове приміщення Національного банку, для того, щоб тут… це приміщення реконструювати, зробити нові зали судових засідань, все прилаштувати для роботи, щоб громадянам було зручно приходити до суду. Відчувати себе в комфортних умовах,» — каже Дмитро Лобан, суддя-спікер Чернігівського окружного адміністративного суду.

В приміщеннях колишньої школи номер вісім суд пропрацював майже дев’ять років. Висновок про аварійний стан будівлі отримали ще у 2010 році.

За новою ж адресою окружний адміністративний суд повноцінно працює вже близько тижня.

Новими кабінетами судді задоволені. Втім є й певні незручності. Так, поки що не відновлені звичні номери телефонів, замість них зараз діють мобільні.

Як довго окружний судп  ропрацює у приміщеннях Нацбанку, поки що невідомо. Все залежатиме від того, наскільки швидко реконструюють аварійну будівлю на вул. Київській.

Передачі


ПогодаКурси валют