Get Adobe Flash player

До Чернігова повернулась дівчинка, гроші на лікування якій збирали всім містом. ВІДЕО

Повернулась зі Стамбула семирічна Альона Буряк, на операцію якій жителі Чернігова за місяць зібрали понад 30 тисяч доларів. Тамтешні лікарі повністю видалили з мозку дівчинки злоякісну пухлину, і попереду на неї чекає довготривалий курс лікування хіміопрепаратами. А поки маленька чернігівка насолоджується зустріччю з рідними і готується до нових випробувань.
Альона потроху оговтується після операції і щодня ходить на вулицю разом з молодшою сестричкою. Активні ігри їй протипоказані, але дівчинка скучила за прогулянки після тривалого перебування у турецькій лікарні. Її мама Юлія Буряк каже: хірургічне втручання пройшло вдало і без ускладнень. У цьому переконалась одразу після операції.
Операція, яку провели турецькі онкологи, це один з етапів тривалого лікування дівчинки. Попереду на неї чекає ще кілька сеансів хіміотерапії. Попри нові випробування, Юлія Буряк дякує усім, хто долучився до порятунку її доні.
«Для мене це взагалі було якесь диво, тому що нам приходили, допомагали взагалі незнайомі люди, приносили дуже великі суми коштів. В школі у Альонки збирали, і на роботі у чоловіка, і в мене на роботі. Взагалі всі ті, хто дізнався про нашу біду, нам допомагали. Майже весь Чернігів це робив. І завдяки людям ми змогли це осилити.
Я хотіла б сказати – дякую, дуже велике дякую! Я з вашою допомогою обов»язково буду здорова! У нас така родина, що ми разом усі перешкоди подолаємо», — розповіла Юлія Буряк.
Альонка впевнена, що після усіх випробувань вона знову повернеться до навчання, до друзів і занять улюбленими бальними танцями та шахами. А ще вона надзвичайно вірить у силу своєї дружної родини.

Передачі


ПогодаКурси валют