Get Adobe Flash player

Головною ялинкою Новгорода-Сіверського опалюватимуть лазню. ВІДЕО

Головну ялинку Новгорода-Сіверського відправили до комунальної лазні. Піде на опалення. Мешканці міста також позбуваються новорічних дерев. Проте жодне з них не буде викинуте на звалище.
На площі Новгорода-Сіверського знімають прикраси та ілюмінацію з головної ялинки. Їх складають у ящики, так зберігатимуть до наступного року. Було святкове дерево, стане деревиою. Підганяють трактор, — ялинку тягнуть на утилізацію.
Найближчими вихідними її спалять у лазні. Стовбуру головної ялинки вистачить, щоб двічі добре баню протопити.
За день в бані приймають до 100 відвідувачів. Будь-який матеріал для підігріву води знадобиться. Тому на опалення міської лазні також підуть вживані сосни та ялини, їх складають новгород-сіверці біля сміттєвих баків
Анастасія Меншикова ялинку не викидає ніколи. Кілька років оселю дівчинки на новорічні свята незмінно прикрашає одне й те саме живе дерево. В сім`ї вирішили – рубати та спалювати сосну не будуть. Навесні пішли до лісу, обрали собі невелику сосну та посадили на городі. Прижилася. З першими холодами дерево пересадили в просторе відро. На зимові свята заносять його в дім, прикрашають.
Анастасія з батьками цієї весни вирішили не пересаджувати дерево на город, аби не травмувати коріння. Так і буде воно рости до наступної зими, аби знову стати головною прикрасою різдвяних свят.

Передачі


ПогодаКурси валют