Get Adobe Flash player

Аварія колектора у Прилуках: людям затопило домівки нечистотами. ВІДЕО

Тривають заходи з ліквідації наслідків аварії на колекторі у Прилуках. Нагадаємо, ще з п’ятниці прилуччани без стабільного водопостачання. Нечистоти заливають приватний сектор та будинки жителів міста. Люди намагаються запастись водою, адже не відомо, коли водопостачання у Прилуках відновлять. На місці аварії побували наші кореспонденти.
Нечистоти на городах,подвір’ях, вдома та у підвалах
Жителів вулиці Шевченка у Прилуках почало затоплювати нечистотами на Водохреща з 11 ранку. Світлана Петренко помітила у себе на городі фонтан із стічних вод.
Нечистотами затопило її та сусідній город. Отвір у трубі затикали ганчір’ям. До ранку понеділка рятувальники відкачали частину нечистот.
В її сусідки Олени нечистоти лились через унітаз, ванну до півметра брудної води стояло на подвір’ї.
Причина підтоплення – аварія на каналізаційному колекторі, який розташований за декількасот метрів. Зараз на цьому місці виритий великий котлован. Вже 4 добу робітники намагаються дістатися дна розбитого колодязя на глибині 12 метрів. Роботи ускладнює те, що стоки доводиться постійно відкачувати, розповідає секретар міськради Анатолій Шамрай. За його словами, подібна аварія тут таки була й 34 роки тому.
Постраждалі від підтоплення нарікають на зволікання міської влади, яка в перші дні після аварії самоусунулася від ліквідації наслідків. Зокрема, і до люди відкачують воду з осель самотужки. Про бездіяльність прилуцької влади говорить і директор департаменту цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирєв.
Про те, що спрацювати могли краще, визнає і Анатолій Шамрай.
Поки ж головне завдання – зробити обвідні трубопроводи, аби забезпечити цілодобову подачу води. Поки що в Прилуках вмикають воду двічі на день – по три години зранку і ввечері. Щоб подолати аварію першочергово потрібно 1,7 мільйонів гривень. За це сьогодні одноголосно проголосували місцеві депутати на позачерговій сесії.
Цілодобове водопостачання обіцяють відновити у Прилуках протягом тижня, а повністю ліквідувати наслідки аварії – за місяць.

Передачі


ПогодаКурси валют