Get Adobe Flash player

На Чернігівщині жителі трьох сіл залежать від понтонного моста. ВІДЕО

Понтонний міст через Десну звели на кілька годин після шестиденної перерви. Він поєднує з Новгород-Сіверським три села Биринської сільської ради. Це найближча дорога, а за негоди єдиний шлях до цивілізації для мешканців Задесення.
Наша колега з районної газети «Сіверський край» Світлана Сидорко не може потрапити з Бириного , де проживає, до Новгорода-Сіверського на роботу кілька днів. Ми зв’язалися з нею телефоном. Ось що вона розповіла.
«На сьогодні проїхати, можна сказати, що не можна, тому що міст звели на 2 години. Працівники сказали, що ситуація дуже складна з тим, що йде сніг і його втримати дуже важко. Хліб завозять тричі на тиждень. Вчора дочекались зведення мосту, привезли, розгрузились і поїхали назад».
Понтонний міст, який з’єднує три задеснянські села Новгород-Сіверського району: Бирине, Прокопівка та Підгірне з райцентром, звели на декілька годин і вже о 16 його знову розвели. Бо загроза пошкодження моста льодовою шугою дуже висока. Вище за течією сформувався величезний шар з льодових брил, які можуть зірватися і потягти міст за собою будь-якої миті. На Водохреща склалась надзвичайна ситуація, не зважаючи на погоду міст довелось зводити швидко.
«Зранку розпочали зводити міст, але в зв’язку з погодною ситуацією зведення мосту було дуже ускладнене. З Биринської сільської ради до лікарні доставляли дитину, яка потребувала допомоги. У зв’язку з цим було вирішено направити карету швидкої до мостодільниці , а дитину доставили у пішому порядку з одного боку річки до карети швидкої допомоги», — розповів начальник відділу взаємодії із правоохоронними органами Новгород-Сіверської РДА Володимир Жеребок.
Чи буде працювати регулярно міст через Десну, відповісти не можуть ні у райдержадміністрації, ні керівник Новгород-Сіверської дільниці райавтодору Євген Хоменко. Все залежить від погодних умов. Якщо річка стане – остаточно вкриється кригою, міст зведуть і не розводитимуть до весни.

Передачі


ПогодаКурси валют