Get Adobe Flash player

Бажаю здоров’я, пані офіцер: жінки на Чернігівщині бажають будувати армійську кар’єру. ВІДЕО

Бажаю здоров’я, пані офіцер. Із запровадженням закону про гендерну рівність жінок та дівчат, що бажають стати військовослужбовцями стало більше. До того ж них розширився список спеціальностей, яким можна навчатись. Від водія танку до снайпера. Про жіноче життя в армії далі у сюжеті.

Навіть на такій чоловічій посаді, як інженер відділення інформаційно-телекомунікаційних мереж, Анжела Ісмаїлова любить поговорити відверто по жіночому. Минуло вісім років з того часу, як дівчина змінила підбори на солдатські чоботи. Втім про свій життєвий вибір жодного разу не пошкодувала.

На службі Анжела мріє про дівоче : літню відпустку і скоріше повернення її коханого хлопця із зони АТО. Аби швидше пролетів час дівчина займає себе улюбленою роботою та навчанням. Хоче стати офіцером.

Таких як вона , сильних , але водночас тендітних солдатів з кожним роком все більше в українській армії. Жінки на рівні із чоловіками будують військову кар’єру і їздять на фронт.

Військовослужбовці кажуть, що дівчата можуть так само легко нести службу, як і чоловіки. З них виходять гарні зв’язківці, медики і навіть снайпери.

За роки служби Анжела знайшла у армії чимало подруг, з якими у цивільний час з задоволенням можна просто випити кави. А якщо знадобиться, каже, зброя у жіночих руках стрілятиме навіть влучніше.

Передачі


ПогодаКурси валют