Get Adobe Flash player

У Чернігові з комунального підприємства тікають водії. ВІДЕО

У Чернігові з комунального підприємства тікають водії. Через складні умови роботи та недостатню зарплатню АТП-2528, що опікується полігоном побутових відходів на Масанах, вже майже три м’ясці не може знайти кермувальників сміттєвозів.
Олексій Миколайко керує сміттєвозом вже п’ятнадцять років. Піти у водії педагога за освітою змусило життя.
Щодня з шостої ранку до другої дня Олексій грузить та вивозить сміття з житлових будинків та підприємств Чернігова. Робота, каже, не з легких: сморід, бруд, пил, і все це за шість тисяч гривень та коментарі містян у спину.
Через низьку заробітну плату з підприємства АТП-2528 в жовтні звільнилось п’ять водіїв сміттєвозів. До цього часу нових співробітників тут не знайшли.
Олексій, зізнається, за майже три місяці до підприємства звернулося кілька кандидатів на вакантні місця. Та жоден з них не витримав і двох днів.
Начальник АТП-2528 Руслан Волок, підтверджує – проблема є. Наразі на підприємстві затверджують новий примірник колективного договору, згідно якого зарплатня зросте до 8-10-ти тисяч.
Бонуси нараховуватимуть за оціночною системою, згідно відгуків інспекторів та чернігівців.
Комунальники сподіваються, що підвищення окладу в середньому на 30 відсотків привабить кандидатів. Але у міському центрі зайнятості проблему вбачають в іншому. На понад 50 відкритих водійських вакансій, претендує вполовину менше безробітних, але й вони не підходять за кваліфікацією.
Основна причина – невисокі заробітні плати в регіоні, вважають у центрі зайнятості. Багато людей в пошуках вищих окладів їдуть на заробітки до столиці та закордон, частіше за все в країни Прибалтики.

Передачі


ПогодаКурси валют