Get Adobe Flash player

Де у Чернігові сховатися від холодів безпритульним? ВІДЕО

Де сховатися від зимових морозів, зігрітися та поїсти можуть ті, у кого немає домівки? У Чернігові дев’ять років працює центр соціальної адаптації для безпритульних. Єдиний в місті та єдиний в області. І цієї зими тут готові приймати на обігрів тих, кому більше нікуди іти.
Зима на вулиці і як не змерзнути, безхатьку багато де не раді, — розповідає безпритульний Олександр.
Сьогодні чоловік – завсідник чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних. Єдиного в місті «профільного» пункту обігріву для цієї специфічної категорії населення. За день сюди приходить погрітися, поїсти троє – п’ятеро безпритульних.
Серед продуктових запасів центру в основному консервація, є і м’ясо.
Селять у кімнати тих, кого попередньо обстежили медики. Центр майже заповнений. З двадцяти койко-місць, вільних – чотири. Микола тут живе з жовтня минулого року. Сам з Донецької області, після окупації звідти довелося поїхати. До центру потрапив після лікарні. До цього жив на вулиці.
Загалом у Чернігові цієї зими діятиме близько десятка пунктів обігріву. Крім центру для безпритульних, це міські лікарні та центр радіаційного захисту населення – вони цілодобові. У робочий час допомогу надають у п’яти житлово-комунальних підприємствах та двох територіальних центрах соціального обслуговування.

Передачі


ПогодаКурси валют