Get Adobe Flash player

Через бездоріжжя діти на Чернігівщині змушені ходити по 3 кілометри пішки до автобуса. ВІДЕО

Щодня по 3 кілометри пішки долають діти з села Гнатівка Новгород-Сіверського району, аби дійти до зупинки шкільного автобуса. Причина в бездоріжжі. Автобус не може доїхати до центру села, а в негоду взагалі не приїжджає. Чиновники констатують: відрізок дороги до Гнатівки давно потребує ремонту, однак гроші на ремонт доріг місцевого значення не виділялись протягом 2 років.
На автошляху від Кудлаївки до Гнатівки водієві доводиться призупиняти авто і об’їжджати вибоїни. Декотрі – на всю ширину дороги. В’їжджаємо в село – така ж картина. Місцеві кажуть: через бездоріжжя в Гнатівку ні швидка, ні шкільний автобус доїхати не можуть.
Всього з Гнатівки до сусідньої Дігтярівки на навчання їздить десятеро дітей. Щодня учні долають пішки 3 кілометри, бо шкільний автобус доїжджає лише до початку села. Далі проїхати не може. У негоду діти залишаються вдома. Батьки школярів звертались за допомогою до райдержадміністрації, облавтодору, сільради.
Усними скаргами громада села не обмежилась – склали колективного листа до облавтодору, розповіла директор Дігтярівського навчально-вихового комплексу Наталія Чмихун.
Лист — відповідь від облавтодору у школі отримали 6 листопада минулого року. В ньому йдеться: опікуватись дорогами місцевого значення буде Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації. Начальнику відділу автомобільних доріг Управління капітального будівництва Валерй Ключник розповів: гроші на ремонт є: які дороги ремонтувати в першу чергу вирішуватимуть на місцях
Виконувач обов’язків голови Новгород-Сіверської райдержадміністрації Руслан Веремієнко каже, з обласним управлінням капітального будівництва співпрацюють. Розповідає – дорога Горбове-Об’єднане і зокрема відрізок шляху до Гнатівки давно потребує ремонту. Однак вже два роки коштів на утримання доріг місцевого значення не надходило.

«З цього року ми вже відвідали управління капітального будівництва. Там, дійсно, нас запевнили, що на цей рік на плановий ремонт виділяються певні кошти. 9 млн. нам виділили на район».

Коли ж гроші на ремонт доріг надійдуть, першою ремонтуватиметься саме дорога Горбове-Об’єднане, розповів Руслан Веремієнко.

Передачі


ПогодаКурси валют