Get Adobe Flash player

В 6 школі Чернігова готуються приймати переселенців з 10 школи. ВІДЕО

Поки тривають суперечки довкола 10 школи, в 6-й готуються приймати учнів-переселенців. До рішення про виселення школи-сусіда були не готові, втім запевняють: місця вистачить усім.
Коридори 6 школи майже порожні: учні на канікулах. Не до відпочинку лише керівництву і технічним працівникам. Аудиторії приводять до ладу
Директор Галина Поважук проводить екскурсію школою, аудиторіями, їдальнею та відремонтованою торік спортивною залою. Школа розрахована на 960 місць, по факту навчається лише 360 дітлахів. Тісно двом школам в одному приміщенні не буде, додає директорка. Після переселення 10ї залишиться ще 200 місць.
Для переселенців з 10 школи тут готують 12 класів: деякі з аудиторій не використовувались декілька років, втім є й нещодавно відремонтовані, розповідає директорка.
Учнівський склад інтернаціональний, мова викладання російська.
« Італійці, французи, кіпріоти, придністровці, росіяни, білоруси, українці, азербайджанці», — розповідає директор ЗОШ №6 Галина Поважук.
Вчителі ж, які знають про небажання батьків учнів 10 школи переїжджати, заспокоюють
«Тут, по-моему, все условия для них есть. Напрасно они так переживают. Дети будут со своим учителем. Просто вместо их здания – наше», — Вікторія Гурарій вчитель початкової школи.
Наразі ж в 6 школі проходить обстеження приміщень. Заступниця начальника управління освіти Чернігівської міськради Віра Казимір сказала «Сіверу»: до переселення 10 школи всі аудиторії будуть приведені в належний стан.

Передачі


ПогодаКурси валют