Get Adobe Flash player

Чернігівські рятувальники перевірили храми перед Різдвом. ВІДЕО

Рятувальники перевірили храми напередодні Різдва. Шукали вогнегасники, запасні виходи, а батюшок навчали, як в разі чого гасити пожежу. На великі релігійні свята в храмах тісно, кожен бажає поставити свічку, жінки вдягають шалі, одяг з хутром, який може швидко зайнятися.

Вогнегасник у Катерининському храмі новенький, жодного разу не використовувався. Отець Роман цим хизується і розповідає, на великі свята людей у приміщенні насправді дуже багато. Як і свічок.

Отець Роман, настоятель Катерининського храму

«Буває так, що люди приходять, особливо зараз зимою, коли і в шубах, і мають такий мех на рукавах, ставлять свічечки, буває, воно часом запалюється. Звичайно, що вогнегасник у таких речах не використовується, але й таке буває»

Напередодні нового року чернігівські рятувальники перевіряли пожежну безпеку у драмтеатрі та на Красній площі. Тепер же, напередодні Різдва, черга дійшла і до храмів. Бо на це свято вже традиційно очікується чимала кількість прихожан.

Петро Дьогтяр, начальник ЧМВ УДСНС України у Чернігівській області

«Під час подібних рейдів акцент більше всього робиться на використання відкритого полум’я під час релігійних заходів у культових закладах, на наявність, відкритість, доступ до місць евакуації, евакуаційних виходів – входів у будівлі та приміщення»

Під час рейду, щоб оцінити пожежну безпеку, рятувальники зазирнули у кожну шпаринку. У Свято-Троїцькому соборі навіть побували у вівтарі. А ще провели священикам інструктаж. Нагадали, як користуватися вогнегасником, і номер, за яким викликати підмогу.Бо, розгубившись, можна забути навіть це.

Священиків налаштували бути готовими до будь-яких провокацій. Адже ніколи не знаєш, хто і з якими намірами може прийти до церкви.

Передачі


ПогодаКурси валют