Get Adobe Flash player

П’яна за кермом, та ще й з дитиною: патрульні у Чернігові зупинили нетверезу жінку

У Чернігові патрульні зупинили автівку Хюндай, яким керувала нетвереза жінка.

Про неї поліцейським розповів небайдужий містянин, зателефонувавши на лінію «102».

Екіпаж патрульної поліції помітив і зупинив цю машину на вулиці Рокоссовського. Жінка довгий час не відкривала вікно, але зрештою таки виконала вимогу патрульних. За зовнішніми ознаками було видно, що вона нетвереза.

Крім неї, в салоні авто перебував чоловік та маленька дитина. Документів водій не надала, проходити тест на алкогольне сп’яніння відмовилася. Як повідомив прес-офіцер Управління патрульної поліції в області Віталій Копистко, якщо суд визнає її провину, їй загрожує штраф 10 200 гривень, а також рік позбавлення права керування.

«Щоб автомобіль не був відправлений нашими співробітниками на арештмайданчик, власниці транспортного засобу було запропоновано скористатися послугою «тверезого водія», чим, в принципі, вона і скористалася. Ми автомобіль не евакуйовували. Хотів би нагадати громадянам, що за об’єктивною підозрою поліцейським, що особа керує транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, або ж під дією лікарських засобів, що сповільнюють увагу, відмова від медичного огляду на встановлення стану сп’яніння не звільняє від відповідальності», — сказав Копистко.

Передачі


ПогодаКурси валют