Get Adobe Flash player

Суд у справі обваленого гуртожитку у Чернігові. Міська влада вдруге намагалася зняти арешт з будівлі

Зруйнований будинок по вулиці Попудренказалишається під арештом як речовий доказ у кримінальному провадженні.

Таке рішення виніс Новозаводський районний суд Чернігова. На черговому засіданні міська рада вже вдруге подала до суду клопотання про зняття арешту, щоброзпочати капітальний ремонт споруди.

Олександр Шевченко – юрист, представник Чернігівської міської ради.

«Оскільки на нашу думку підставою для арешту було проведення будівельно-тех експертизи, а експертиза вже проведена, то потреба в арешті відпала»

На конкурсі вже визначили підрядника, це будетовариство «УТБ – Інжинірінг». Міський бюджет виділяє гроші на проведення робіт. А оскільки й експертиза будинку зроблена, то, на думку представників міськради, немає необхідності залишати його під арештом. Обвинувачення проти. Прокурор Роман Єременко наполягає, будинок слід лишити у статусі речового доказу.

Потерпілі — мешканці гуртожитку, які вже понад рік не можуть повернутися у свої домівки, прокурора підтримують. І навіть підсудний проти зняття арешту. Адвокат екс-керівника комунального підприємства Новозаводське В’ячеслава Ніколенка вважає, що справжня причина обвалу будинку досі не з’ясована.

Суд вирішив відхилити клопотання міськради, тож будинок залишається під арештом.

Це було останнє в цій справі засідання, яке вела суддя Наталія Горбенко. Закінчився термін її відрядження до Чернігова (до цього Горбенко працювала на Луганщині).

У лютому відбудеться перерозподіл, який визначить, хто продовжить вести справу далі.У слуханні оголосили перерву до 7 лютого.

Передачі


ПогодаКурси валют