Get Adobe Flash player

У Чернігові знайшли вкрадені пам’ятники Пушкіна та Коцюбинського. ВІДЕО

Пушкін та Коцюбинський знайшлись. Викрадені погруддя класиків літератури розшукали чернігівські поліцейські в ніч з середи на четвер. Наразі правоохоронці шукають зловмисників, причетних до злочину.

Зі знайденими пам’ятниками працюють експерти-криміналісти чернігівської поліції. Вони обробили бюсти спеціальною речовиною: шукають відбитки пальців та будь-які зачіпки, які допоможуть знайти крадіїв. Бюсти Олександра Пушкіна та Михайла Коцюбинського – цілі та неушкоджені, знайшли в ніч з середи на четвер у схованці в лісопарку Кордівка.

Володимир Реберг начальник Чернігівського відділу поліції

«Они были просто в мешках. Находились в мешках и были спрятаны»

Заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако припустив: викрадені бюсти зберігалися в іншому місці, але через значний суспільний розголос зловмисники позбулися їх.

Олександр Ломако заступник міського голови Чернігова

«Хтось їх просто підкинув. Вони зберігалися в іншому місці»

Поліцейські ж подробиці знайдення бюстів не розголошують, не кажуть і про мотиви дій зловмисників: викрадали для того, аби здати на металобрухт, чи для приватник колекцій. Володимир Реберг сказав: це може зашкодити розшуку крадіїв.
Володимир Реберг начальник Чернігівського відділу поліції
« Сотрудники полиции и управление СБУ при процессуальном керивництве прокуратуры Чернигова проводятся дальнейшие следственные действия по статьям уголовного кодекса 185 часть первая это по краже Пушкина и по статье 297 часть третья – это могила Коцюбинского, надруга и кража бюста Коцюбинского»

Знайдені ж бюсти поки що зберігатимуть в поліції як речовий доказ у справі. До того ж, як сказав речник головного управління Нацполіції в області Сергій Бриль, пам’ятники повернуть місту після того, як влада забезпечить якісну систему їх охорони: встановить освітлення, камери відеоспостереження та виставить патрулі Муніципальної варти. Заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако пообіцяв дати коментар з цього приводу пізніше.

Передачі


ПогодаКурси валют