Get Adobe Flash player

Жіночий початок Нового року у чернігівському пологовому будинку. ВІДЕО


Серед новонароджених 1 січня 2018 року – п’ять дівчат і один хлопчик. До того ж, першою на світ з’явилась дівчинка Варвара.
Маленька Варвара стала для батьків приємною несподіванкою. Спокійно святкували Новий рік. Що поповнення в родині буде вже 1 січня, не чекали.
Варвара — у родині первістка. Наша знімальна група зафільмувала буквально перші години знайомства мами та дитини. Після пологів маленьку Варю уперше принесли до Валерії у палату.
Новорічна ніч у Чернігівському пологовому пройшла тихо, спокійно, розповідає головний лікар Василь Гусак. Пологів не було. 31 числа народилося вісім дітей – чотири хлопчика і чотири дівчинки. Перші пологи 18-го року — аж о 9-й годині ранку. Дівчинка. З цього приводу у лікарів є свої прикмети.
Василь Гусак – головний лікар Чернігівського пологового будинку
«Перша дівчинка народилася. Дай Бог може війна закінчиться, може будем краще жити. Будем більше народжувати. Якщо більше дівчат народжується – до продовження роду»
За 2017-й рік у медзакладі прийняли три з половиною тисячі пологів. Серед новонароджених більше хлопців — відсотків на 10%. 2018-й розпочався жіночою більшістю – п’ять дівчат і один хлопець.

Передачі


ПогодаКурси валют